test
test
Шановні клієнти, будь ласка, уточнюйте актуальну ціну за телефонами або у магазині. Ціни на сайті можуть бути застарілими. Дякуємо за розуміння!

ПРО ХОРОШКУ

НАША МЕТА І КОМАНДА

«Хорошка» - інтернет-магазин найрізноманітніших товарів для ваших діток! Ми з любов'ю пропонуємо вам якісну сертифіковану дитячу продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників.

  

Асортимент магазину постійно розширюється. Коляски та меблі, автокрісла і дитячий транспорт, іграшки, а також товари для дбайливих батьків - на будь-який смак, колір, побажання та можливості! Ми намагаємося тішити українські сім'ї найсучаснішими, часто інноваційними пропозиціями провідних компаній-виробників. Проте, завжди пам'ятаємо і про товари, перевірених часом, завоювали визнання багатьох батьків і дітей.

   

Команда «Хорошки» готова стати вірним другом крихітки з перших днів життя, а вам, шановні батьки - компетентними помічниками у виборі речей, які стануть у нагоді саме для вашою дитини.

   

Підростають дітки наших клієнтів, а разом з ними - «Хорошка». Зростає і розвивається, залишаючись все тим же близьким і тямущим, веселим і таким дитячим магазином! Магазином, який завжди радий вам, вашим листів і дзвінків, а найголовніше - вашим дорогим малюкам.

НАШІ КОНТАКТИ: