test
test
Шановні клієнти, будь ласка, уточнюйте актуальну ціну за телефонами або у магазині. Ціни на сайті можуть бути застарілими. Дякуємо за розуміння!

ТОП прогулянкових візочків на осінь та зиму

Ми вирішили запропонувати вам свій власний топ прогулянкових візочків на осінньо-зимовий період. Наш рейтинг склався на підставі аналізу продажу та позитивних відгуків батьків, що вже протестували ці коляски у щоденному користуванні.


Espiro Sonic GelДобротний візочок від польського бренду, який призначений для використання у будь-який сезон. У версії 2021 помпові колеса замінені на гелеві, тому тепер не потребують підтримування тиску у шинах та не бояться проколів. На відміну від багатьох інших прогулянок, сидіння Sonic переставляється за та проти напрямку руху, що дуже важливо для маленьких дітей. На шасі візочка можна ставити люльку Uno чи автокрісло 0+ та перетворити на систему для подорожей. Ще однією особливістю коляски є ручні гальма, розташовані на шасі, а також максимальний захист від ультрафіолету.


Технічні характеристики:

 • для дітей до 22 кг;
 • вага 9,7 кг;
 • ширина шасі 61 см.


Детальніше про візочок та вартість


Carrello EpicaПрогулянковий візочок китайського походження, але фабричного виготовлення, тому недоліків немає. Модель повністю підлаштовується під дитину, має потужні колеса та великий капюшон з додатковою секцією. Колекція складається з практичних забарвлень, що спрощує догляд в осінній період. Коляску можна придбати у комплектації 2 в 1, 3 в 1 та у прогулянковому варіанті. Китайські візочки мають дещо розширену комплектацію, комплект Carrello Epica окрім чохла на ніжки, бампера та текстильного кошика для покупок містить дощовик.


Технічні характеристики:

 • для дітей до 22 кг;
 • вага 11,8 кг;
 • ширина шасі 57 см.


Детальніше про візочок та вартість


Kinderkraft All RoadСидіння візочка німецько-польського бренду розташовано високо від землі, переставляється в обидві сторони руху та розкладається до горизонтального положення. Передні колеса у діаметрі складають 18 см, задні – 24 см, тому прохідність коляски дійсно вражає. Колекція представлена у трьох забарвленнях, одне з яких – фірмовий друк Bird, що повторюється на деяких інших моделях виробника. Коляска має текстиль з водовідштовхуючими властивостями та захистом 50+ від ультрафіолетового випромінювання. До комплекту входить дощовик, москітна сітка, чохол на ніжки та підсклянник.


Технічні характеристики:

 • для дітей до 15 кг;
 • вага 11,6 кг;
 • ширина шасі 62 см.


Детальніше про візочок та вартість


Bebetto RainbowМодель оснащена великими колесами, форма дисків яких дозволяє без особливих зусиль просуватися засніженою дорогою, піском та лісовими стежками. Сидіння має чотири положення нахилу та розкладається до горизонтального положення, щоб покласти дитину відпочити. Унікальний функціонал візочка - потрійна амортизація, що досить рідко застосовується у прогулянкових колясках. Така особливість дає змогу не звертати увагу на нерівність дороги, тим більше, що бокові та задні амортизатори можна відрегулювати у залежності від типу покриття. Запатентована система швидкого складання шасі полегшує користування громадським транспортом. Колекція складається з практичних синього, сірого, чорного забарвлення на чорній, срібній чи золотій рамі.


Технічні характеристики:

 • для дітей до 15 кг;
 • вага 11,1 кг;
 • ширина шасі 60 см.


Детальніше про візочок та вартість


El Camino Dynamic